2022-10-31
  CodeMOOC yra MAIK, kurį nemokamai teikia Urbino universitetas Uniurb europinių MAIK svetainėje. Tai 48 valandų sertifikuotas mokymo kursas italų kalba, o taip pat 6 KSV universitetiniai kursai, skirti tiems, kurie nusprendžia studijuoti Urbino universitete ir laikyti baigiamąjį egzaminą. Šio kurso tikslas – padėti bet kurios mokyklos ir bet kokio dalyko mokytojams programuojant klasėje ugdyti kompiuterinį mąstymą, naudojant tik intuityvias ir smagias veiklas, kurios būtų tiesiogiai siūloma mokiniams. CodeMOOC kurse nėra nustatyta jokių terminų. Kiekvienas asmuo gali bet kuriuo metu
  2022-10-21
  Pagal programą „Erasmus+“ bendrai finansuojamas tarptautinis projektas „EUHeritage“ siūlo kultūros paveldo specialistams skirtus MAIK. Šiuose kursuose gali dalyvauti šiuo metu aktyvūs kultūros paveldo specialistai ir tie, kurie domisi karjera kultūros paveldo srityje. Šių kursų tikslas – suteikti besimokantiems asmenims skaitmeninių ir socialinių emocinių įgūdžių, taip pat įgūdžių, susijusių su „patirties turizmu“.
  2022-10-21
  Atsiradus naujoms mokėjimo priemonėms ir finansiniams mainams, vis daugiau verslininkų ir įmonių pereina prie naujų finansinių technologijų. Šia IEBS siūloma švietimo programa siekiama patenkinti šią naują paklausą mokant moksleivius DeFi, kriptovaliutų ir naujų technologijų finansų ekosistemoje.
  2022-10-20
  Siekdama padėti Baltijos šalių piliečiams stiprinti savo atsparumą dezinformacijai, atpažinti manipuliavimą ir tapti geriau išmanančiais žiniasklaidos vartotojais, pasaulinė vystymosi ir švietimo organizacija ex ex parengė naujus atvirus internetinius žiniasklaidos priemonių naudojimo raštingumo kursus. „Visiškai patikrinta“, kuriuos sudaro JAV Valstybės departamento Baltijos žiniasklaidos raštingumo programa ex -ex, apima penkis vieningus kursus kaip analizuoti žiniasklaidos pranešimus ir atpažinti dezinformaciją, daugiausia dėmesio skiriant kritiniam mąstymui. Programa specialiai skirta
  2022-10-20
  Šiuose bendruose Valdymo laboratorijos, Pasaulinio dirbtinio intelekto etikos konsorciumo, NYU atsakingo dirbtinio intelekto centro, TUM, NYU Tandono inžinerijos mokyklos, Gyvosios bibliotekos ir UNESCO IFAP darbo grupių parengtuose kursuose nagrinėjami dirbtinio intelekto etiniai padariniai ir kovojama su rizika, kurią jis gali kelti asmenims ir grupėms. Sužinokite iš pirmaujančių ekspertų, kokį vaidmenį dirbtinis intelektas gali atlikti visuomenėje.
  2022-10-03
  Esate pradinio arba vidurinio ugdymo mokytojas ir ieškote patarimų, kaip išmokyti programuoti? Prisijunkite prie ES programavimo savaitės 2022 m. atvirųjų internetinių kursų!