Skaitmeninės kaimo plėtros planavimo priemonės

2022-09-23
-
Projekto PoliRural internetinis seminaras

Internetinis seminaras „Kaimo plėtros planavimo skaitmeninės priemonės“, kurį organizuoja Latvijos partneriai pagal „PoliRuralprojektą, vyks rugsėjo 30 d. 11.00–14.00 val. Renginio tikslas – informuoti apie projekto rezultatus ir apibūdinti praktinių skaitmeninių priemonių, naudojamų projekte vertinant ir planuojant regioninę plėtrą, naudojimą.

Tarptautinė komanda parengė planavimo priemones, kuriose beveik 40 Europos organizacijų ir įmonių taiko įvairias tarpsektorines žinias ir įgūdžius. Kuriant priemones taip pat dalyvavo keturios organizacijos iš Latvijos, Žemės ūkio išteklių ir ekonomikos instituto, Baltijos atvirojo sprendimų centro (Bosc), Vidzemės planavimo regiono ir Latvijos kaimo forumo.

Seminaro darbotvarkę galima rasti čia. Nuoroda į prisijungimą prie renginio bus išsiųsta visiems užsiregistravusiems dalyviams.

Užsiregistruokite į seminarą iki rugsėjo 25 d.

PoliRural“ yra mokslinių tyrimų ir inovacijų projektas, kuriuo siekiama skatinti kaimo politikos plėtrą revoliucingųjų duomenų ir technologijų amžiuje, kad būtų galima rasti patikimą, kintamą ir perkeliamą bendros politikos kūrimo sprendimą. Ji suburia sprendimus priimančius asmenis, ekspertus ir kaimo gyventojus, kurie naudojasi pažangiomis politikos modeliavimo priemonėmis, kad geriau suprastų ir spręstų regioninius uždavinius, o kaimo vietovės ir profesijos galiausiai taptų patrauklesnės ir tinkamesnės įsitvirtinusiems gyventojams ir neseniai atvykusiems ar potencialiems naujiems dalyviams.

Daugiau informacijos pateiks Armands Pužulis, PoliRural projekto vadovas, AREI mokslo darbuotojas armands.puzulis@arei.lv

© Žemės ūkio išteklių ir ekonomikos institutas

Įvykio detalės

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/4474
Tikslinė kalba
Anglų
Latvių
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Iniciatyvos rūšis
Nacionalinė
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Latvija
Įvykio parametrai
Virtuali transliacija
Įvykio organizatorius