Munt 6
1000 Brussels
Belgium

-
Projekto Adele logotipas viršutiniame kairiajame kampe su ADELE projekto interneto svetaine. Tekste sakoma: „Viešųjų bibliotekų skaitmeninio pasirengimo stiprinimas naudojant priemonę ADELE. 2023 m. vasario 28 d. 14.00–18.00 val. Vidurio Europos laiku. „Muntpunt Library“, „Literair Salon“. Registracija vyks iki 2023 m. vasario 20 d. „Žmonių mokymasis bibliotekoje su lenta, kurioje skaitomi skaitmeniniai įgūdžiai jūsų bibliotekoje“

Projektas „Europos bibliotekų skaitmeninio įgalinimo skatinimas“ (ADELE) grindžiamas pastebėjimu, kad skaitmeninės technologijos iš esmės pakeitė profesinę ir švietimo aplinką. Dėl šio pokyčio suaugusiųjų švietimo sektorius šiuo metu ieško naujų vaidmenų, metodų ir paslaugų mokymosi visą gyvenimą srityje, kad būtų geriau pasiekiami besimokantys asmenys ir kad jų paslaugos būtų patogesnės naudotojams. Siekiant padėti tai padaryti, projektu ADELE kuriama nemokama, individualiems poreikiams pritaikyta internetinė priemonė, kuria siekiama padėti suaugusiųjų švietimo organizacijoms įsivertinti, kaip jos naudojasi skaitmeninėmis technologijomis ir kaip galėtų geriau jas integruoti, kad pagerintų savo paslaugas. Ši priemonė grindžiama Europos Komisijos parengta mokykloms skirta priemone SELFIE ir ja siekiama padėti neformaliojo suaugusiųjų švietimo organizacijoms iš anksto numatyti, kaip skaitmeninės technologijos galėtų būti integruotos į jų darbą. 

ADELE priemonės pristatymo proga Muntpunto bibliotekoje Briuselyje bus surengtas renginys. Jame ekspertai pristatys neformaliojo suaugusiųjų švietimo skaitmeninių strategijų svarbą ir atitinkamus suaugusiųjų švietimo paslaugų teikėjų skaitmeninius įgūdžius. Be to, dalyviai galės dalyvauti interaktyvioje sesijoje, skirtoje skaitmeninėms strategijoms.

Šiam renginiui reikia užsiregistruoti.

© ADELE

Įvykio detalės

Author
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7424
Target language
English
Industry - field of education and training
Inter-disciplinary programmes and qualifications involving Information and Communication Technologies (ICTs)
Target audience
Digital skills for the labour force.
Digital skill level
Basic
Intermediate
Advanced
Type of initiative
International initiative
Digital technology / specialisation
Digital skills
Geographic scope
Belgija
Event setting
On Location
Event organizer