Europos bibliotekų skaitmeninio įgalinimo skatinimo priemonė. Pradinis renginys

2023-01-30

Munt 6
1000 Brussels
Belgija

-
Projekto Adele logotipas viršutiniame kairiajame kampe su ADELE projekto interneto svetaine. Tekste sakoma: „Viešųjų bibliotekų skaitmeninio pasirengimo stiprinimas naudojant priemonę ADELE. 2023 m. vasario 28 d. 14.00–18.00 val. Vidurio Europos laiku. „Muntpunt Library“, „Literair Salon“. Registracija vyks iki 2023 m. vasario 20 d. „Žmonių mokymasis bibliotekoje su lenta, kurioje skaitomi skaitmeniniai įgūdžiai jūsų bibliotekoje“

Projektas „Europos bibliotekų skaitmeninio įgalinimo skatinimas“ (ADELE) grindžiamas pastebėjimu, kad skaitmeninės technologijos iš esmės pakeitė profesinę ir švietimo aplinką. Dėl šio pokyčio suaugusiųjų švietimo sektorius šiuo metu ieško naujų vaidmenų, metodų ir paslaugų mokymosi visą gyvenimą srityje, kad būtų geriau pasiekiami besimokantys asmenys ir kad jų paslaugos būtų patogesnės naudotojams. Siekiant padėti tai padaryti, projektu ADELE kuriama nemokama, individualiems poreikiams pritaikyta internetinė priemonė, kuria siekiama padėti suaugusiųjų švietimo organizacijoms įsivertinti, kaip jos naudojasi skaitmeninėmis technologijomis ir kaip galėtų geriau jas integruoti, kad pagerintų savo paslaugas. Ši priemonė grindžiama Europos Komisijos parengta mokykloms skirta priemone SELFIE ir ja siekiama padėti neformaliojo suaugusiųjų švietimo organizacijoms iš anksto numatyti, kaip skaitmeninės technologijos galėtų būti integruotos į jų darbą. 

ADELE priemonės pristatymo proga Muntpunto bibliotekoje Briuselyje bus surengtas renginys. Jame ekspertai pristatys neformaliojo suaugusiųjų švietimo skaitmeninių strategijų svarbą ir atitinkamus suaugusiųjų švietimo paslaugų teikėjų skaitmeninius įgūdžius. Be to, dalyviai galės dalyvauti interaktyvioje sesijoje, skirtoje skaitmeninėms strategijoms.

Šiam renginiui reikia užsiregistruoti.

© ADELE

Įvykio detalės

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7424
Tikslinė kalba
Anglų
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacines ir komunikacines technologijos (IKT) apimančios tarpdalykinės programos ir kvalifikacijos
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Belgija
Įvykio parametrai
Vietoje
Įvykio organizatorius