Kursas "Skaitmeninė rinkodara kultūros organizacijoms" - tai MAIK kursas, parengtas pagal RECREATE projektą. Jei esate kultūros organizacija, siekianti padidinti savo skaitmeninį matomumą ir pritraukti daugiau lankytojų į savo ekspozicijas ir renginius, šis kursas skirtas būtent jums.

Šiuose visapusiškuose internetiniuose mokymuose išmoksite strategijų ir metodų, reikalingų veiksmingai reklamai jūsų kultūros organizacijai skaitmeniniame amžiuje. Nuo socialinės žiniasklaidos ir el. pašto rinkodaros iki optimizavimo paieškos sistemoms (SEO) ir reklamos internete - įgysite išsamų supratimą apie skaitmeninės rinkodaros aplinką ir kaip ją kuo geriau išnaudoti.

Šis kursas skirtas įvairaus dydžio ir tipo kultūros organizacijoms, įskaitant muziejus, galerijas, teatrus, festivalius ir kt. Nesvarbu, ar esate patyręs rinkodaros specialistas, norintis patobulinti savo įgūdžius, ar šios srities naujokas, turinys bus patrauklus ir informatyvus.

Kursų programa ir struktūra

Kultūros organizacijų skaitmeninės rinkodaros kursai suskirstyti į kelis modulius, kurių kiekvienas apima skirtingus skaitmeninės rinkodaros aspektus.

  • Įvadas į skaitmeninę rinkodarą: skaitmeninės rinkodaros aplinkos ir jos svarbos kultūros organizacijoms apžvalga.
  • Interneto svetainės optimizavimas: patarimai, kaip optimizuoti savo interneto svetainę, kad pritrauktumėte daugiau lankytojų ir pagerintumėte paieškos sistemos reitingus.
  • Turinio rinkodara: įtikinamo turinio kūrimo ir platinimo strategijos, kad būtų galima įtraukti savo auditoriją ir kurti savo prekės ženklą.
  • Rinkodara socialiniuose tinkluose: kaip naudotis socialinių tinklų platformomis, pavyzdžiui, „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“, kad prisijungtumėte prie savo auditorijos ir reklamuotų savo kultūros organizaciją.
  • Rinkodara e. paštu : geriausia e. pašto naudojimo patirtis, kad galėtumėte palaikyti ryšį su savo auditorija ir reklamuoti savo renginius ir parodas.
  • Internetinė reklama: kaip naudotis mokamais reklamos kanalais, pvz., „Google Ads“ ir „Facebook Ads“, kad būtų galima orientuotis į jūsų auditoriją ir nukreipti duomenų srautą į jūsų interneto svetainę.

Kiekvienas modulis apima interaktyvią mokymosi veiklą ir testus, padedančius jums geriau suprasti medžiagą.

Išsami informacija apie kursus

Kultūros organizacijoms skirtas skaitmeninės rinkodaros kursas yra visiškai internetinis ir savarankiškas, todėl galite mokytis savo tempu ir pagal savo tvarkaraštį. Kursai rengiami anglų kalba ir juose gali dalyvauti kultūros organizacijos iš visos Europos Sąjungos.

Baigę kursą gausite skaitmeninį pažymėjimą, kad parodytumėte savo naujus skaitmeninės rinkodaros įgūdžius. Taip pat turėsite galimybę užmegzti ryšius su kitomis kultūros organizacijomis iš visos Europos ir pasidalyti savo patirtimi ir įžvalgomis.

Training Offer Details

Author
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7719
Digital technology / specialisation
Digital skills
Geographic scope
Europos sąjunga
Target language
English
Typology of training opportunties
MOOC
Learning activity
e-learning coursework
Effort
Part time light
Is the certificate / credential free
Ne
Is this course free
Taip
Organization
Industry - field of education and training
Marketing and advertising
Work skills
Information and Communication Technologies (ICTs) not further defined
Target audience
Digital skills for the labour force.
Digital skills in education.
Digital skill level
Intermediate
Assessment type
Online
Type of initiative
International initiative
Training duration
Up to 4 weeks
Self-paced course
Yes