„Moterys4IT“ užimtumo priemonių rinkinys

2022-08-08

Užimtumo priemonių rinkinys „Moterys4IT“ yra praktinis šaltinis, padedantis geriau suprasti, kokių rūšių darbo vietų esama skaitmeninėje srityje, siekiant parengti moteris naujai karjerai šioje srityje. Priemonių rinkinys skirtas jaunesnėms nei 30 metų amžiaus moterims, kurios nesimoko ir turi mažai skaitmeninių ar technologinių žinių. Tačiau jis gali būti naudingas visiems, norintiems pradėti karjerą technologijų srityje ir daugiau sužinoti apie technologijų ekosistemą ir skaitmeninių įgūdžių bei užimtumo sąryšį.

Naudodamiesi priemonių rinkiniu besimokantys asmenys gali nustatyti įvairius pasaulio technologijų ir darbo galimybių profilius. Jie taip pat turi galimybę prisijungti prie bendruomenės kvalifikacijos kėlimo rėmimo srityje, naudotis atitinkamomis savęs vertinimo priemonėmis, kad galėtų įvertinti savo informacinių technologijų (IT) įgūdžių lygį, ir pasinaudoti mokymo ir užimtumo galimybėmis.

Priemonių rinkinyje daugiausia dėmesio skiriama aštuoniems užsakomųjų technologijų darbo profiliams, pagrįstiems išsamiais moksliniais tyrimais, apimančiais septynias ES šalis, ir yra puiki priemonė, padedanti tiems, kurie niekada nemanė, kad skaitmeninė karjera jiems būtų tinkama, apsvarstyti, kokių skirtingų galimybių esama. 

Šiuo praktiniu ištekliumi siekiama pagerinti bendrą supratimą apie tai, ką iš tikrųjų reiškia dirbti technologijų srityje ir kodėl tai turėtų būti laikoma įdomia karjeros kryptimi. Priemonių rinkinyje pateikiami principai ir rekomendacijos, kaip gerai apžvelgti ateities galimybes, pranašumus ir iššūkius. Besimokantys asmenys taip pat gali rasti kitų įvairių išteklių, kad padėtų jiems kelti kvalifikaciją ir toliau tobulinti savo gebėjimus.

Mokymo informacija

Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Metodika

Metodinių priemonių rinkinys, kurį sudaro informacija apie užimtumui svarbius pagrindinius skaitmeninius įgūdžius, kvalifikacijos kėlimo galimybes ir patarimus, skaitmenines priemones ir įdarbinimą, rekomendacijos, kaip pradėti dirbti. 

Organizacija
Skaitmeninio ištekliaus tipas
Kita mokymo medžiaga
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Tikslinė kalba
Anglų
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė