Skaitmeninės transformacijos poveikis

2022-10-20

Skaitmeninės transformacijos poveikis – atviras „EIT Digital“ internetinis kursas, kuriame apžvelgiama sparti technologijų raida ir jų poveikis ekonomikai, pasauliui, socialiniam ir kasdieniam gyvenimui. Šis kursas yra geras įvadas visiems, norintiems daugiau sužinoti apie skaitmenines technologijas ir skaitmeninę revoliuciją. Jis taip pat susijęs su besiformuojančiomis technologijomis ir tuo, kaip jos sutrikdė ir pakeitė visus verslo procesus ir veiklą visuose pramonės sektoriuose.

Išsami informacija apie kursą

Kursuose taip pat nagrinėjamos kitos su skaitmenine transformacija susijusios temos, pavyzdžiui, didesnis junglumas arba paslaugų ir produktų skaitmeninimas. Kursų dalyviai sužinos, kaip prasidėjo pati skaitmeninė transformacija, kaip ji vystėsi ir kur ji vystosi ateityje. „EIT Digital“ MAIK yra padalytas į 4 modulius ir trunka 7 valandas. Jis skirtas asmenims, turintiems mažai technologinių žinių arba jų neturintiems, ypač verslo ir MVĮ darbuotojams. 

Mokymosi rezultatai

Baigusieji kursą galės paaiškinti, kas yra skaitmeninė transformacija ir kaip keitėsi paslaugų ir produktų skaitmeninimas, vykstantis beveik visuose pramonės ir ekonomikos sektoriuose. Jie galės apibrėžti skaitmeninės transformacijos varomąsias jėgas ir paaiškinti esmines koncepcijas, susijusias su technologijų poveikiu darbo rinkai ir socialiniam bei kasdieniam gyvenimui.

Training Offer Details

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/2244
Skaitmeninė technologija, specializacija
Dirbtinis intelektas
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Tikslinė kalba
Anglų
Mokymo galimybių tipologija
MAIK
Mokymo veikla
e. mokymosi kursinis darbas
Siūlomos kvalifikacijos
Mokymų veikla
Mokymosi pastangos
Šiek tiek laiko
Pažymėjimas/ kreditai nemokami
Ne
Kursas nemokamai
Taip
Organizacija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai darbo rinkai
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Vertinimo tipas
Internetu
Iniciatyvos rūšis
ES institucijų
Mokymo trukmė
Iki 4 sav.
Savarankiškas kursas
Yes