2022 m. ES programavimo savaitė

2022-10-03

ES programavimo savaitės atvirieji internetiniai kursai yra 2022 m. ES programavimo savaitės, kuri prasideda 2022 m. spalio 10 d. ir vyks iki lapkričio 19 d., dalis. Kursai skirti ikimokyklinio ugdymo, pradinių ir vidurinių mokyklų mokytojams, o jų tikslas – suteikti jiems praktinių idėjų, priemonių ir išteklių, kad klasėje būtų skatinamas aktyvesnis programavimo ir kompiuterinio mąstymo naudojimas. 

Kodėl verta rinktis šį MAIK? 

Prisijunkite prie gyvybingos bendruomenės, skatinančios keistis žiniomis ir gerąja patirtimi, užmegzkite ryšius su bendraminčiais ir semkitės įkvėpimo plėsti savo tinklą bei bendradarbiauti su kitais Europos pedagogų ir dėstytojų ugdytojais.

Tai puiki galimybė daugiau sužinoti apie ES programavimo savaitės iniciatyvą (tai kiekvienų metų spalio mėnesį vykdoma Europos piliečių akcija) ir šių metų 2022 m. ES programavimo savaitės akciją.

Stovykla taip pat turi „Facebook“ grupę, o diskusijos tinkle „Twitter“ vyksta su grotažyme #CodeWeekBootcamp

Šiame MAIK galėsite...  

  • Susipažinti su naujais iššūkiais ir įvairia nauja mokomąja medžiaga bei naudotis ja planuojant savo klasės veiklą. 
  • ES programavimo savaitės interneto svetainėje sužinosite, kokius išteklius ir galimybes gali gauti studentai, mokytojai ir tėvai. 
  • Sužinoti, kaip patobulinti savo žinias apie tai, kaip kompiuterinis mąstymas ir programavimas gali būti integruojami į mokymo ir mokymosi praktiką (įskaitant tokias veiklas, kaip "neprijungtas programavimas", robotikos integravimas ir meistriškumo svarba), ir kaip tai perteikti mokiniams suprantama kalba.  
  • Susipažinti su tendencingiausiais ir naujausiais metodais, kaip dirbtinis intelektas įgyvendinamas klasėje, ir rasite gerų patarimų, kaip suprasti su tuo susijusią riziką ir iššūkius. 
  • Turėti galimybę keistis sėkmingais metodais ir gerąja patirtimi, susijusiais su kompiuterinio mąstymo, programavimo ir aktyvesnio skaitmeninių technologijų naudojimo auditorijoje integravimu, ir keistis patarimais su mokytojais iš visos Europos. 

Verta žinoti

Programa padalyta į 4 modulius ir iš viso užtrunka apie 17 valandų. Kiekvienai iš šių keturių savaičių reikės skirti ne daugiau kaip 4–5 valandas. Be to, kursai yra savarankiški ir gali būti vykdomi savalaikiu tempu, kiekvieną savaitę pradedant vieną modulį. 

Kursuose gali dalyvauti visi ir jiems nereikia jokios ankstesnės programavimo patirties ar žinių. Juos koordinuoja Arjana Blazic ir Eugenia Casariego Artola, kurioms padeda programavimo savaitės komanda ir Europos mokyklų tinklo akademijos darbuotojai.

Šiame vaizdo įraše pamatysite viską, ko išmoksite.

Training Offer Details

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/6939
Skaitmeninė technologija, specializacija
Programinė įranga
Interneto svetainių kūrimas
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Tikslinė kalba
Anglų
Mokymo galimybių tipologija
MAIK
Mokymo veikla
e. mokymosi kursinis darbas
Mokymosi pastangos
Šiek tiek laiko
Pažymėjimas/ kreditai nemokami
Taip
Kursas nemokamai
Taip
Organizacija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Vertinimo tipas
Mišrusis
Iniciatyvos rūšis
Tarptautinė
Mokymo trukmė
Iki 4 sav.
Savarankiškas kursas
Yes