„Junta Andalucía“ – integruota debesijos kompiuterijos mokymo programa

2022-12-15

„Junta Andalucía“ yra šiuo metu Ispanijos Andalūzijos regione vykdoma mokymo programa ir Andalūzijos Junta de Andalucía Švietimo plėtros ir profesinio mokymo ministerijos bei „Amazon Web Services“ (AWS) bendradarbiavimo produktas. 

Pagrindinis tikslas – remti naujos kartos skaitmeninių technologijų specialistus regione ir reaguoti į didėjančius IRT poreikius Ispanijos darbo rinkoje. Nuotolinių kompiuterinių išteklių paslaugų mokymas naudojantis AWS debesija  yra integruotas į Andalūzijos regiono IRT mokymo programą ir ją papildo. Mokymo programa prasidėjo 2021 m. ir tęsis iki 2023 m. liepos pabaigos.

Kodėl tai yra geroji patirtis?

Mokymo programa yra pirmoji tokio pobūdžio programa Ispanijoje. Ji veikia 105 profesinio mokymo centruose Andalūzijoje, kuriuose iš viso vyksta 175 informacinių technologijų kursai, kuriuose siūlomas nuotolinių kompiuterinių išteklių technologijomis pagrįstas mokymo turinys. 

Tikimasi, kad per ateinančius dvejus metus pagal šią programą Andalūzijoje bus mokoma apie 6000 studentų. Taip pat teikiama parama mokytojams – daugiau kaip 700 mokytojų jau dalyvauja įvairioje veikloje. 

Mokymas padeda ne tik tobulinti įgūdžius ir skaitmeninius gebėjimus, bet ir suteikia daugiau galimybių įsidarbinti šioje srityje (nuo debesijos architektūros iki duomenų analizės, kibernetinio saugumo, daiktų interneto ar programinės įrangos kūrimo) ir darbo vietų, susijusių su debesija, pavyzdžiui, operacijų vystymo ar „DevOps“. 

Apie šią patirtį

Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai švietimui
Skaitmeninė technologija, specializacija
Dirbtinis intelektas
Daiktų internetas
Debesų kompiuterija
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Ispanija
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacines ir komunikacines technologijos (IKT) apimančios tarpdalykinės programos ir kvalifikacijos
Iniciatyvos rūšis
Regioninė
Finansavimo rūšis
Viešasis privatusis
Data
-
Organizacija