"Connect University" renginys apie sugriežtintą kovos su dezinformacija praktikos kodeksą

2023-01-16
-
Tamsiai mėlynos ir šviesiai mėlynos spalvos gradientinis fonas. Tekste rašoma: "Connect University Online Session Strengthened Code of Practice on Disinformation" Connect University logotipas kairiajame apatiniame kampe virš baltos juostos. "2023 m. sausio 26 d. 10:00 - 11:30" apatiniame dešiniajame kampe. Telefono su užrašu "fake news" ekrane piešinys, priešais jį - moteris.

2018 m. Europos Komisija paskelbė Kovos su dezinformacija praktikos kodeksą, kuris vėliau buvo atnaujintas. 2022 m. sugriežtintas kodeksas yra pirmasis tokio pobūdžio kodeksas pasaulyje ir yra Europos Komisijos kovos su dezinformacija strategijos dalis. 2022 m. sugriežtintas kodeksas yra platesnės reguliavimo sistemos dalis ir taps bendro reguliavimo priemone pagal Skaitmeninių paslaugų įstatymą. Šiam tikslui pasiekti kodeksas tarnauja kaip novatoriška savireguliavimo priemonė, skirta atitinkamiems sektoriaus dalyviams kovoti su dezinformacija.

Atsižvelgdama į 2022 m. sustiprintą kodeksą, Europos Komisija surengė apžvalginę sesiją, kurioje pristatė pagrindines sritis, dalyvaujančias suinteresuotąsias šalis, naujausius pokyčius, išryškino pagrindinius etapus ir paaiškino, kaip atrodys įgyvendinimo ir stebėsenos etapas. Šioje sesijoje dalyviai išklausys GD CONNECT skyriaus vadovės Krisztinos Stump pranešimą.

Registracija į šį renginį yra privaloma.
 

© Europos Komisija

Įvykio detalės

Autorius
https://digital-skills-jobs.europa.eu/node/7262
Tikslinė kalba
Anglų
Industrija - švietimo ir mokymo sritis
Informacinės ir komunikacinės technologijos (IKT) (plačiosios programos)
Informacines ir komunikacines technologijos (IKT) apimančios tarpdalykinės programos ir kvalifikacijos
Tikslinė auditorija
Skaitmeniniai įgūdžiai visiems
Skaitmeninių įgūdžių lygis
Pagrindiniai įgūdžiai
Tarpiniai įgūdžiai
Išplėstiniai įgūdžiai
Iniciatyvos rūšis
ES institucijų
Skaitmeninė technologija, specializacija
Skaitmeniniai įgūdžiai
Geografinė taikymo sritis - šalis
Europos sąjunga
Įvykio parametrai
Virtuali transliacija
Įvykio organizatorius