Kibernetinio saugumo aukštojo mokslo duomenų bazė (CYBERHEAD) yra visuomenės patalkos duomenų bazė, kurioje išvardijamos ES ir Europos laisvosios prekybos asociacijos (ELPA) akademinių institucijų aukštojo mokslo galimybės. CYBERHEAD yra didžiausia patvirtinta aukštojo mokslo duomenų bazė Europoje, kurią galima rasti ENISA, Europos Sąjungos kibernetinio saugumo agentūros, interneto svetainėje, o nuo pat jos sukūrimo ši duomenų bazė tapo atskaitos tašku ir ištekliais piliečiams, norintiems daugiau sužinoti apie kibernetinį ir tinklo saugumą ir kvalifikacijos kėlimą.

Kibernetinio saugumo aukštojo mokslo duomenų bazės tikslas – remti piliečių gebėjimą priimti informacija pagrįstus sprendimus ir padėti jiems įvertinti įvairias mokymo galimybes pasirinkti tinkamiausią programą. CYBERHEAD taip pat užtikrina papildomą akademinių institucijų matomumą ir padeda universitetams populiarinti ir tobulinti mokymo programas bei pritraukti naujų talentų. 

Duomenų bazėje, kurioje yra virš 130 galimybių daugiau nei 20 Europos šalių, galima atlikti paiešką pagal filtrus, leidžiančius naudotojams nurodyti pageidaujamą akademinį lygį, mokymo metodą ir šalį, kurioje vykdoma mokymo programa.

Resource Details

Digital skill level
Intermediate
Advanced
Digital expert
Digital technology / specialisation
Cybersecurity
Geographic scope
Europos sąjunga
Industry - field of education and training
Information and Communication Technologies (ICTs) not further defined
Software and applications development and analysis
Methodology

Kibernetinio saugumo švietimo saugykla bakalauro, magistrantūros, doktorantūros lygmeniu. 

Organization
Skills resource type
Other training material
Target audience
Digital skills for ICT professionals and other digital experts.
Digital skills in education.
Target language
English
Type of initiative
EU institutional initiative