NAUJIENOS

Konferencija „Visuomenės medijų raštingumas – saugios valstybės sąlyga“

Balandžio 21 d., penktadienį, 10 val. Konferencijų salėje (Seimo III rūmai) organizuojama konferencija „Visuomenės medijų raštingumas – saugios valstybės sąlyga“.

Konferencijos tikslas – aktualizuoti visuomenės kritinio mąstymo svarbą nacionalinio saugumo kontekste ir ieškoti būdų derinti įvairių sričių vykdomas medijų ir informacinio raštingumo ugdymo veiklas, siekiant efektyvaus išteklių panaudojimo ir geriausio rezultato.

Medijų ir informacinio raštingumo tema yra itin svarbi valstybės mastu: Vyriausybės programoje atliepiant Saugios valstybės prioritetą, numatoma visuomenės kritinio mąstymo ir atsparumo informacinėms grėsmėms stiprinimo, medijų ir informacinio raštingumo ugdymo plėtra.

Šie tikslai aktualūs Švietimo ir mokslo ministerijai, Krašto apsaugos ministerijai, Kultūros ministerijai ir joms pavaldžioms įstaigoms, kitoms suinteresuotoms įstaigoms ir nevyriausybinėms organizacijoms. Todėl yra svarbu stiprinti šių sričių tarpusavio veiksmų koordinavimą.

Didelį vaidmenį šviečiant ir informuojant visuomenę atlieka žiniasklaida, yra svarbu didinti žiniasklaidos įsitraukimą didinant visuomenės atsparumą manipuliacijoms.

Konferencija bus tiesiogiai transliuojama internetu ir televizijos programa „Seimas – tiesiogiai“, Seimo „YouTube“ paskyroje.

Konferencija Visuomenės medijų raštingumas – saugios valstybės sąlyga

Renginys „Merginos ir technologijos“

Balandžio 27 d. vyks renginys „Merginos ir technologijos“. Ši diena renginiui pasirinkta ne atsitiktinai – balandžio 27 d. yra tarptautinė „Merginos ir technologijos“ diena. Ta proga pasaulyje vyks daugybė renginių, kurių tikslas yra paskatinti merginas studijuoti ir sieti savo karjerą su informacinėmis technologijomis bei pabrėžti kompiuterinio raštingumo svarbą sėkmingai profesionalo karjerai įvairiose sektoriuose.

Merginos iš Vilniaus ir kitų Lietuvos miestų yra kviečiamos į šį renginį Holiday Inn Vilnius viešbutyje. Renginio metu bus galima stebėti virtualios bei papildytos realybės demonstracijas, bus pristatomi Robotikos olimpiados nugalėtojų projektai (šių projektų pristatymai bus transliuojami į įvairius Lietuvos miestus: Klaipėdą, Kauną, Alytų, Šiaulius ir Marijampolę). Taip pat vyks interaktyvios sesijos apjungiančios ITU vadovybę Ženevoje ir ITU regioninį biurą Kaire. 

Renginį organizuoja ITU, Kauno technologijos universitetas, Inovatyvaus moksleivių papildomo ugdymo tinklas, Nacionalinė skaitmeninė koalicija ir bendrovė „Microsoft“.

Kvietimą bei renginio dienotvarkę rasite čia.

Daugiau apie renginį ITU svetainėje.

„Interneto savaitės 2017“ rezultatai

Jau aštuntą kartą asociacija „Langas į ateitį“ dalyvavo akcijoje „Interneto savaitė 2017“, kurios tikslas šiemet buvo skatinti visuomenę naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu, įgyti geresnių įgūdžių bei labiau pasinaudoti interneto teikiamomis galimybėmis.

Bendradarbiaujant su Nacionalinės skaitmeninės koalicijos nariais bei kitais partneriais, – Nacionaline darbo birža, Jaunimo darbo centrais, Lietuvos bankų asociacija, Lietuvos nacionaline biblioteka, Lietuvos vartotojų institutu, IT bendrove „ATEA Baltic“, „Swedbank“, „Barclays“ operacijų centru Lietuvoje, „__būsiu“, LITNET CERT, „Saugesnio interneto“ projektu ir dar daugeliu kitų, buvo užregistruota daugiau nei 350 akcijos renginių.

Daugumą „Interneto savaitės 2017“ dalyvių pasiekėme per internetinius žinių portalus, radiją bei televiziją, socialinę žiniasklaidą. Prie „Interneto savaitės 2017“ sklaidos prisidėjo ir partneriai, kurie savo svetainėse skelbė informaciją, o patalpose pakabino plakatus. Visa informacija apie „Interneto savaitės 2017“ renginius ir veiklas buvo skelbiama svetainėje www.epilietis.eu, kuri akcijos metu buvo aplankyta daugiau nei 22 200 kartų! „Interneto savaitės 2017“ metu visos viešosios bibliotekos ir jų filialai, turintys kompiuterius (iš viso 1283 bibliotekos) naudojo akcijos ekrano užsklandą, kvietusią aktyviai dalyvauti šios savaitės renginiuose. Viešųjų bibliotekų žiniatinklio svetainių ir vietinių žinių portalų derinys padėjo pasiekti daugiau nei 116 tūkst. asmenų.

„Interneto savaitės 2017“ renginių spektras buvo platus – nuo renginių mokyklose iki paskaitų, transliuojamų internetu. Šios akcijos renginiai buvo skirti įvairaus amžiaus žmonėms, pavyzdžiui:

  • vaikams apie saugumą internete bei kaip apsisaugoti nuo kibernetinių patyčių: „Ar esi saugus internete?“, „Internetas ir vaikai“, „Kibernetinis saugumas –ką turėtum žinoti“;
  • paaugliams, kurie domisi informacinėmis technologijomis ir norėtų išmokti daugiau: „Jaučiuosi stipresnis, kai žinau kaip“, „Asmeninis įvaizdis socialinėje medijoje“, „Ar turiu pakankamai skaitmeninių įgūdžių darbui?“, „PHP ir C# programavimas“;
  • suaugusiesiems apie kibernetinį saugumą bei elektronines paslaugas: „Informacijos saugumas: kodėl tau tai turėtų rūpėti?“, „Laukiniai tinklų labirintai“, „Saugi elektroninė bankininkystė“;
  • vyresnio amžiaus žmonėms apie saugų elektroninių paslaugų vartojimą: „E. komercija: ką turėtum žinoti“, „Saugi e. bankininkystė“, „Viešojo sektoriaus e. paslaugų plėtra: pasiekimai ir pamokos“.

14 savanorių iš „Barclays“ operacijų centro Lietuvoje keliavo po Lietuvą lankydamiesi Jaunimo darbo centruose. Daugiau nei 300 jaunų bedarbių dalyvavo „Barclays“ rengiamuose mokymuose „Kibernetinė sauga kasdieniame gyvenime“. Šių mokymų metu savanoriai dalinosi savo patirtimi bei pasakojo apie skaitmeninių įgūdžių svarbą darbo vietoje.

Keletą renginių akimirkų rasite mūsų feisbuko puslapyje.

GOW-2017-1GOW-2017-2

GOW-2017-3

GOW-2017-4

GOW-2017-5

GOW-2017-6

GOW-2017-7

GOW-2017-8

GOW-2017-9

GOW-2017-10

GOW-2017-11

NSK partnerių susitikimas dėl LR skaitmeninės darbotvarkės peržiūrėjimo ir atnaujinimo

Balandžio 14 d. LR Susisiekimo ministerijoje vyko  Nacionalinės skaitmeninės koalicijos (NSK) partnerių (http://www.skaitmeninekoalicija.lt/lt/apie/) susitikimas, kurio metu koalicijos koordinatorė L.Križinauskienė papasakojo apie kovo 30 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje vykusį NSK atstovų susitikimą su EK Skaitmeninių įgūdžių ir užimtumo koalicijos atstove  Katarzyna Koziol. Atstovė teigiamai vertina Lietuvos NSK veiksmų planą bei informacinės visuomenės plėtros dokumentų Lietuvoje („Lietuvos Respublikos skaitmeninė darbotvarkė“) atsižvelgiant į EK naujai priimtus dokumentus peržiūrėjimą ir atnaujinimą.

Apie LR skaitmeninės darbotvarkės peržiūros ir atnaujinimo poreikį pristatė Susisiekimo ministerijos Informacinės visuomenės plėtros skyriaus vedėja A.Kumetaitienė bei pakvietė NSK partnerius ir ekspertus  prisidėti prie šio dokumento 1-ojo tikslo, įžangos ir uždavinių atnaujinimo. Artimiausiu metu bus sudaryta darbo grupė, kuri parengs pakeitimų projektą. Šis projektas su siūlymais bus pristatytas Skaitmeninės darbotvarkės taryboje ir tada bus sprendžiama ar įžvalgos teisingos. Iki šių metų vidurio planuojama pateikti visą Skaitmeninės darbotvarkės programos projektą tarpinstituciniam derinimui.

Interneto savaitės renginiai jau prasidėjo!

LOGO 2017 konkurso ir olimpiados renginio uždarymo šventės metu D. Rutkauskienė dalyviams skaitė pranešimą apie interneto naudą ir pavojus.

GOW-LOGO


Kovo 29 d. skaitmeninio raštingumo kuratorė Renata Danielienė Kauno rajono savivaldybės darbuotojams skaitė pranešimą kaip būti saugesniam internete.

Interneto savaitė 2017 kovo 29 d.

Daugiau informacijos…


Kovo 28 d. LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje vyko „Interneto savaitė 2017“ renginys – paskaita „Informacijos sauga – kodėl tai turėtų Jums rūpėti?“.

Interneto savaitė 2017, kovo 28 d.


Kovo 28 d. LEU Profesinių kompetencijų ir kvalifikacijos institute Medardo Čoboto TAU klausytojams vyko paskaita „Elektroninė prekyba: ką privalo žinoti vartotojas?“.

Interneto savaitė 2017, kovo 28 d.

Daugiau informacijos…


Kovo 27 d. Kauno rajono švietimo centre vyko paskaita rajono švietimo padalinių darbuotojams „Kaip saugiai naudotis internetu“.

Daugiau informacijos…

Susitikimas su Europos Komisijos (EK) Skaitmeninių įgūdžių ir užimtumo koalicijos atstove

Kovo 30 d. LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje  Nacionalinės skaitmeninės koalicijos (NSK) partnerių (www.skaitmeninekoalicija.lt) atstovai iš Susisiekimo ministerijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Švietimo ir mokslo ministerijos, o taip pat atstovai iš nevyriausybinių organizacijų,  susitiko su Europos Komisijos (EK) Skaitmeninių įgūdžių ir užimtumo koalicijos atstove Katarzyna Koziol, kuri yra priskirta prižiūrėti Lietuvos NSK veiklas.

Susitikimo metu buvo pristatytos Lietuvos NSK veiklos ir iniciatyvos, koalicijos veiklų planas 2017 metams, NSK darbo grupių atstovai taip pat pristatė savo veiklas bei projektus.

EK atstovė Katarzyna Koziol susirinkusiems NSK nariams skaitė pranešimą apie Skaitmeninių įgūdžių ir užimtumo koaliciją, akcentavo skaitmeninių įgūdžių ir IRT profesionalų trūkumą Europoje, įskaitant ir Lietuvą. Vėliau Katarzyna demonstravo kokių iniciatyvų ir veiklų imasi EK tam, kad būtų išspręstas IRT profesionalų trūkumas ir gyventojų skaitmeninių įgūdžių stoka. Susitikimo pabaigoje vyko diskusijos.

Apie susitikimą EK atstovai publikavo socialinių tinklų svetainėse:

EK-2017-03-30-1 EK-2017-03-30-2 EK-2017-03-30-3 EK-2017-03-30-4 EK-2017-03-30-5 EK-2017-03-30-6

Kviečiame tapti Europinės iniciatyvos Interneto savaitė 2017 (Get Online Week 2017) dalyviais!

Interneto savaitė 2017 banerisNacionalinė skaitmeninė koalicija Lietuvoje kviečia prisijungti prie tradicine tapusios ES akcijos „Interneto savaitė 2017“ (angl.Get Online Week 2017) kovo 27 – balandžio 2 dienomis.

Iniciatyva siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į naujų technologijų ir interneto teikiamą naudą bei plačias pritaikymo galimybes; raginti jaunimą studijuoti bei siekti karjeros IT srityje. Šiam tikslui įgyvendinti Europos šalyse rengiami kūrybiniai konkursai, motyvaciniai renginiai, kviečiama pasitikrinti savo IT žinias ir pan.

Skaitmeninė atskirtis skatina nerimo, nesaugumo ir nepasitikėjimo ateitimi jausmą. Vietoj priešinimosi skaitmeniniams pokyčiams, gyventojai ir organizacijos turėtų neatidėliodami ir iš anksto įgyti reikalingų įgūdžių, juos nuolat tobulinti ir ugdyti.

Asociacija „Langas į ateitį“ jau aštuntus metus koordinuos šios iniciatyvos veiklas Lietuvoje.


Šiais metais „Interneto savaitės“ akcijos veiklos, mokymai ir renginiai apims šias temas:

  • kibernetinis saugumas: saugus naudojimasis technologijomis ir internetu, skaitmeninės tapatybės valdymas;
  • e. paslaugos: sumanus ir saugus naudojimasis elektroninėmis paslaugomis;
  • verslumas ir užimtumas: nauji darbui ar verslo pradžiai reikalingi skaitmeniniai įgūdžiai.

Visus Lietuvos gyventojus kviečiame tapti „Interneto savaitės“ dalyviais:

1) Užsiregistruokite „Interneto savaitės 2017“ dalyvių skaičiuoklėje: http://www.esurveyspro.com/s/347761/GOW2017

Registracija anoniminė, ją užpildyti užtruksite kelias minutes. Šia skaičiuokle konkuruojame su kitomis šalimis dalyvėmis. Kiekvienais metais Lietuva užima garbingą vietą. Registruokis ir padėk Lietuvai laimėti šiais metais!

2) Dalyvaukite organizuojamuose renginiuose. Renginių sąrašą rasite čia: http://epilietis.eu/index.php/naujausi-ivykiai/renginiai-visi/interneto-savaite-2017/373-interneto-savaites-2017-renginiai

3) Jeigu „Interneto savaitės“ metu organizuojate renginį ar veiklą, maloniai kviečiame jį užregistruoti šioje svetainėje http://langasiateiti.epilietis.eu/index.php/lt/gow2017

4) Svetainėje http://www.epilietis.eu/savaite rasite naudingos informacijos, susijusios su šių metų „Interneto savaitės“ temomis.

Kviečiame susipažinti ir naudoti naują mokymo medžiagą „Naudok ir išmok“: įsivertinti savo informacinių ir ryšių technologijų žinias, pasitikrinti savo bendradarbiavimo internete įgūdžius, pasirengimą darbui, rasti naujos mokomosios medžiagos ir pan.

Daugiau informacijos: http://www.epilietis.eu/savaite

Nacionalinės skaitmeninės koalicijos tikslas – mažinti Lietuvos gyventojų skaitmeninių įgūdžių atskirtį

Vasario 14 d. LR Susisiekimo ministerijoje vykusiame posėdyje Nacionalinės skaitmeninės koalicijos (NSK) partneriai (www.skaitmeninekoalicija.lt) aptarė skaitmeninių pokyčių visuomenei iššūkius Lietuvoje bei prieš kelis mėnesius Europos Komisijos pradėtą Skaitmeninių įgūdžių ir užimtumo koalicijos iniciatyvą, ir nutarė tęsti NSK veiklą bei prisidėti prie mūsų šalies gyventojų įgūdžių tobulinimo strategijos įgyvendinimo, siekiant mažinti informacinių ryšių technologijų (IRT) vartotojų gebėjimų atskirtį. NSK posėdyje dalyvavo 17 NSK narių atstovų, o susirinkusiuosius pasveikino Susisiekimo ministerijos Informacinės visuomenės politikos departamento direktorius Petras Jakavonis.

Tyrimai rodo, kad apie 50 proc. Lietuvos gyventojų turi nepakankamus skaitmeninius įgūdžius arba visai jų neturi. Statistikos duomenimis, tik mažos dalies vartotojų IRT gebėjimai yra aukštesni nei baziniai, o daugumos jų įgūdžiai tėra pradinio lygio (paieška internete ir naudojimasis e. pašto paslaugomis), todėl nėra pakankami kasdieniam darbui. Be to, per 20 proc. šalies gyventojų apskritai niekada nesinaudojo internetu. Sparti informacinių technologijų plėtra taip pat rodo, kad skaitmenines žinias būtina ne tik įgyti, bet ir jas nuolat tobulinti, mokytis visą gyvenimą.

Europos Komisijos paskelbta Skaitmeninių įgūdžių ir užimtumo koalicijos iniciatyva kviečia ES valstybes aktyviai padėti jaunuoliams rinktis daugiau IRT ir tiksliųjų mokslų profesijų, skatinti merginas aktyviau dalyvauti šiame skaitmeninės profesijos pasirinkime, sudaryti sąlygas dirbantiems nuolat tobulinti skaitmeninius gebėjimus, modernizuoti mokymo sistemas, padėti visiems piliečiams įgyti skaitmeninių įgūdžių, kad jie galėtų aktyviai dalyvauti šiuolaikinėje visuomenėje.

Lietuvoje Nacionalinė skaitmeninė koalicija buvo įkurta 2013 m. siekiant sparčiau įgyvendinti Lietuvos informacinės visuomenės plėtros programos „Lietuvos skaitmeninė darbotvarkė 2014-2020“ tikslus. NSK memorandumą pasirašė Švietimo ir mokslo, Susisiekimo, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Vilniaus universitetas ir Kauno technologijos universitetas ir šešios asociacijos Iniciatyvinės grupės koordinatorius – asociacija „Langas į ateitį“. Šiuo metu NSK veikia trylikoje ES šalių, tarp kurių pagal pasiektus rezultatus Lietuva užima 5 vietą.


Susisiekimo ministras: Būtina ugdyti vyresnių žmonių skaitmeninius gebėjimus:
Pranešimas LR Susisiekimo ministerijos svetainėje
Publikacija BNS spaudos centre


Skaitmeninių įgūdžių ir užimtumo koalicija. Kas toliau?

Skaitmeniniai įgūdžiai tampa vis svarbesni ir reikalingesni visuose sektoriuose. Šiuo metu 36% darbo jėgos turi nepakankamus skaitmeninius įgūdžius.

– EK kviečia šalis nares plėtoti nacionalines skaitmeninių įgūdžių strategijas iki 2017 m. vidurio, bei ragina kurti nacionalines skaitmeninių įgūdžių koalicijas tose šalyse, kuriose jos nebuvo įkurtos.
– Šiuo metu yra įkurta 13 tokių koalicijų ir ruošiamasi jas kurti Čekijos Respublikoje, Estijoje bei Liuksemburge.
– Lietuvoje Nacionalinė skaitmeninė koalicija įkurta 2013 m.

2017 metais visi tiek aktyvūs, tiek potencialūs partneriai kviečiami imtis veiksmų mažinant gyventojų skaitmeninių įgūdžių trūkumą.

Kviečiame prisijungti:

– Twitter: https://twitter.com
– Facebook: https://www.facebook.com
– LinkedIn: https://www.linkedin.com

Plačiau apie EK iniciatyvą „Skaitmeninių įgūdžių ir užimtumo koalicija“…

Naujas programavimo savaitės rekordas

CodeWeek Record 2016 banerisBeveik vienas milijonas žmonių (970.000) dalyvavo „Programavimo savaitė 2016“ iniciatyvos programavimo renginiuose (apie 23.000 renginių), kurie buvo organizuoti daugiau nei penkiasdešimtyje šalių. Lyginant su ankstesniais metais iniciatyvoje dalyvavo žymiai daugiau žmonių. Beveik pusė programuojančių dalyvių (46%) buvo mergaitės, kurių amžiaus vidurkis 11 metų. 2017 m. iniciatyva „Programavimo savaitė“ bus organizuojama jau penktą kartą, ir renginiai vyks savaite ilgiau nei įprastai – 2017 m. spalio 7-22 d.

Andrus Ansip, už bendrąją skaitmeninę rinką atsakingas Europos Komisijos (EK) viceprezidentas sakė: „Džiaugiuosi, kad šis judėjimas tapo toks populiarus, ypač kai programavimas tampa vis svarbesnis šiandieniniame pasaulyje. Pasitikėjimas ir kūrybiškumas naudojant skaitmenines technologijas yra labai svarbūs kiekvienam Europos piliečiui tam, kad galėtų pilnavertiškai dalyvauti mūsų skaitmeninėje visuomenėje. Dar daugiau, pagrindiniai programavimo įgūdžiai bus būtini ateities darbo vietose.“

Alessandro Bogliolo, ES programavimo savaitės koordinatorius taip pat džiaugėsi „Aš esu nustebęs iniciatyvos Programavimo savaitė 2016 rezultatais. Tūkstančiai mokyklų dalyvavo iniciatyvoje, mokytojai su mokiniais dalijosi aistra ir kūrybiškumu, siekiant išmokti ir kartu pasidžiaugti. Penktoji jubiliejinė „Programavimo savaitė“ bus puiki galimybė padidinti ir sutvirtinti šios iniciatyvos svarbą.“

ES šalyse Programavimo savaitės 2016 m. metu dalyvavo apie vienas milijonas dalyvių, o Afrikoje programavimo savaitės renginiai organizuojami antrą kartą, ir šioje iniciatyvoje dalyvavo apie 430.000 dalyvių iš trisdešimties Afrikos šalių.

Programavimo savaitės iniciatyvą pasiūlė jaunieji Komisijos pirmininko pavaduotojos Neelie Kroes patarėjai 2013 m. Šios iniciatyvos tikslas parodyti, kad kiekvienas gali kurti programuodamas. Šia iniciatyva taip pat siekiama išmokyti kompiuterinio mąstymo, suteikti supratimą kaip veikia kompiuteris ir suburti mokytojus, inžinierius, verslo atstovus, mokyklas, ne verslo siekiančias organizacijas bei pasiūlyti daugiau programavimo galimybių tiek jauniems, tiek vyresniems.


Jauni žmonės yra labai aktyvūs

Tūkstančiai renginių programavimo savaitės metu buvo suorganizuota tiek mokykloje, tiek už mokyklos ribų, jauni žmonės buvo skatinami programuoti, dirbti su kompiuterine technika ir robotais, arba kitokiais būdais naudoti kompiuterinį mąstymą.

Beveik du tūkstančiai mokyklų (1.833) organizavo „CodeWeek4All“ iššūkio programavimo renginius, kurių tikslas skatinti vaikus programuoti klasėse. Daugiau nei trečdalis mokyklų (692) pasiekė tikslą įtraukti daugiau nei pusę (arba mažiausiai 200 mokinių) mokyklos mokinių į programavimo veiklas. Mokykloms įteikti specialūs pažymėjimai (Certificate of Excellence in Coding Literacy).  


Penktoji jubiliejinė „Programavimo savaitė“ 2017 m. spalio 7 – 22 dienomis

2017 metais vyks jubiliejinė penktoji „Programavimo savaitė“. Šiais metais ji bus minima dvi savaites tam, kad visos mokyklos, nepaisant skirtingu laiku turimų rudens atostogų, galėtų dalyvauti programavimo savaitės renginiuose. Jau galite pradėti ruoštis šių metų „Programavimo savaitės“ renginiams: susisiekti su partneriais, užsakyti klases, ieškoti renginių vedėjų ir pan.


Daugiau informacijos apie renginį:

http://codeweek.eu/resources/
http://www.skaitmeninekoalicija.lt

Resursai lietuvių kalba:

http://codeweek.eu/resources/lithuania/

Rekomendacijos renginio organizavimui (lietuvių kalba):

http://www.slideshare.net/RenataDanielien/es-programavimo-savait-code-week-2016

Rekomendacijos renginio organizavimui (anglų kalba):

http://events.codeweek.eu/guide/
http://codeweek.eu/resources/docs/Howtoorganiseyourownevent2016.pdf

Rekomendacijos bibliotekoms (anglų kalba):

http://www.slideshare.net/alessandrobogliolo/codeweekeu-2016-guidelines-for-librarians


Šiek tiek statistikos apie iniciatyvą:

– 2016 m. 970.000 dalyvių,
– 2015 m. 570.000 dalyvių,
– 2014 m. 150.000 dalyvių,
– 2013 m. 10.000 dalyvių.

ES programavimo savaitė – tai visuomeninė iniciatyva, vykdoma savanorių, kurie yra programavimo savaitės ambasadoriai savo šalyse ir propaguoja programavimą.


Naudingos nuorodos

ES programavimo savaitės svetainė
Programavimo savaitės ambasadoriai
Renginių žemėlapis (renginius skelbia vietos organizatorius, o tikrina Programavimo savaitės ambasadorius)
ES programavimo savaitės vaizdo siužetas
„CodeWeek4All“ iššūkis
– „Twitter“: @codeWeekEU, saitažodis: #codeEU, #DigitalSkills, „Facebook“: codeEU